PL EN
dostarczamy
sprawdzone narzędzia

Narzędzia HR

Etray - koszyk zadań

Zatrudniając pracownika starasz się przewidzieć jak kandydat poradzi sobie w codziennych sytuacjach i warunkach Twojej organizacji. Najlepiej byłoby zatrudniać każdego kandydata na kilka dni, aby sprawdzić jak odnajduje się w nowym otoczeniu. Czyżby? Jest szybszy, łatwiejszy i mniej ryzykowny sposób by zweryfikować umiejętności aplikantów. Polega on na symulacji zadań i wydarzeń jakie mają miejsce na danym stanowisku.

W tym celu została utworzona interaktywna platforma Etray firmy Cubiks. Można ją porównać do odbiorczej skrzynki e-mail, gdzie napływają różne wiadomości i zadania. Kandydat przegląda i reaguje na treści znajdujące się w skrzynce. W ten sposób w łatwością ocenisz kompetencje kandydata w odniesieniu do konkretnej roli, jaką będzie pełnił w Twojej organizacji. Ocena tak naprawdę sprowadza się do analizy szczegółowego raportu generowanego przez system. Wszystkie odpowiedzi kandydata są punktowane w zależności jak są odpowiednie i efektywne oraz automatycznie zliczane. Pozwala to na obiektywną ocenę konkretnych kompetencji. Gdy kandydat upora się z napływającymi problemami w odpowiednim czasie może przejść do kolejnego zadania. Uczestnik proszony jest o wykonanie pisemnego zadania, które jest oceniane przez eksperta.

Narzędzie Etray jest szybkie i proste do zarządzania z przyjaznej dla użytkownika platformy internetowej Cubiks Online.  Alternatywnie, Etray można zintegrować z własnym oprogramowaniem. Ćwiczenia zawarte w Etray są dostepne w języku angielskim dzięki temu można je wykorzystywać w międzynarodowych organizacjach, co zapewni spójność i uczciwość rekrutacyjną we wszystkich oddziałach.