PL EN
dostarczamy
sprawdzone narzędzia

Narzędzia HR

HIRE dostępny już w Polsce!

Jednym z największych wyzwań w poszukiwaniu talentów jest wyselekcjonowanie najlepszych kandydatów spośród całej bazy aplikujących. Nieodłącznym elementem tego procesu jest potrzeba wyróżnienia się organizacji spośród innych firm w sposób angażujący uwagę i zainteresowanie kandydatów ofertą pracy. Dbałość o pozytywny wizerunek firmy, jako pracodawcy, powinna być widoczna już na etapie pozyskiwania potencjalnych pracowników. Standaryzacja procesu rekrutacyjnego, jego wysoka dynamika, sprawna komunikacja z kandydatami i obiektywna analiza ich potencjału pozytywnie wpływają na „candidate experience” i wizerunek organizacji na rynku pracy.
 


Cubiks HIRE


Cubiks HIRE, to innowacyjne rozwiązanie online wspierające nowoczesną realizację procesów rekrutacji i selekcji. Dzięki niemu szybko i trafnie ocenisz dopasowanie potencjału kandydata do profilu stanowiska, wzbudzisz zainteresowanie i zbudujesz pozytywne skojarzenia z marką. Nawet przy dużej liczbie aplikacji, rekrutacja przebiegnie w sposób ujednolicony, sprawny i przyjazny dla kandydata.

Cubiks HIRE pozwoli Ci poznać nie tylko styl pracy kandydata, ale także jego potencjał poznawczy i kompetencyjny. Modułowa budowa Cubiks HIRE umożliwia elastyczne dostosowanie zakresu oceny do wymagań danego stanowiska. Możesz łatwo skonfigurować zestaw potrzebnych Ci narzędzi zgodnie z potrzebami Twojej organizacji. Połączenie kilku narzędzi oceny w jednym rozwiązaniu online zwiększa prawdopodobieństwo, że wybierzesz najlepszych kandydatów, bez konieczności wydłużania procesu rekrutacji o kolejne etapy. 
Cubiks HIRE zoptymalizujesz koszty i czas poświęcony na zatrudnienie nowego pracownika.
 

 
Dzięki Cubiks HIRE:
 
 • usprawnisz proces selekcji, szybko ocenisz zdolności analityczne, kompetencje i dopasowanie kandydata do roli
   
 • zaprezentujesz kandydatom wewnętrzną kulturę organizacji
  i specyfikę wymagań

   
 • zautomatyzujesz procedurę rekrutacyjną i podejmiesz decyzję
  w oparciu o rzetelną wiedzę i obiektywne dane  Chcesz dowiedzieć się więcej?

  napisz: info@alta.pl  lub  zadzwoń: +48 32 249 50 40

  Nasi konsultanci czekają!