PL EN
dostarczamy
sprawdzone narzędzia

Narzędzia HR

PAPI 3 - kwestionariusz osobowości i preferencji

Każdy człowiek jest indywidualnością – ma wyjątkowy charakter i specyficzne zachowania. Nim zatrudnisz pracownika dobrze jest go poznać, by móc być pewnym, że właśnie takiej osoby szukałeś i by wykorzystać jej potencjał w 100%. Wnioski wyciągane na podstawie długich rozmów i obserwacji mogą okazać się subiektywne. Wiarygodne informacje otrzymasz jedynie, gdy zastosujesz obiektywne narzędzie. 

Brak właściwej diagnozy kompetencji znacząco obniża skuteczność i efektywność procesów HR.  Rzetelna i obiektywna diagnoza wymaga odpowiednich narzędzi, które będą spełniać kryteria dobroci testów. Niełatwo znaleźć na rynku narzędzie, które będzie zarówno przyjazne w obsłudze jak i bardzo dobre jakościowo. Tylko narzędzia odpowiednio przygotowane do wykorzystania na rynku polskim, pozwolą na bezpieczne wnioskowanie o kompetencjach kandydatów lub pracowników.


 
PAPI3 to narzędzie służące do diagnozy zachowań i preferowanego stylu pracy kandydatów i/lub pracowników. Pozwala na zidentyfikowanie cech i zachowań istotnych w środowisku pracy, które przekładają się na efektywność i powodzenie przedsiębiorstwa. 


Narzędzie przeznaczone jest dla specjalistów działów HR, ale także dla kierowników i menedżerów, którym ułatwia codzienne zarządzanie zespołami. PAPI 3 można z powodzeniem wykorzystywać w wielu procesach HR:
  • rekrutacji i selekcji,
  • diagnozie potencjału,
  • awansach wewnętrznych,
  • badaniu potrzeb szkoleniowych,
  • rekrutacji i rozwoju sił sprzedażowych (czytaj więcej )
  • programach typu przywództwo (leadership) i talenty (High Potentials) (czytaj więcej )
     
Możliwość rzetelnej i obiektywnej diagnozy kompetencji to pierwszy, najważniejszy krok na drodze  do dobrania najlepszej kadry i optymalnego wykorzystania jej potencjału. Pozwoli to na zdobycie przewagi konkurencyjnej na rynku i zapewni sukces przedsiębiorstwa w przyszłości.


Chcesz dowiedzieć się więcej?

napisz: info@alta.pl  lub  zadzwoń: +48 32 249 50 40

Nasi konsultanci czekają!