PL EN
dostarczamy
sprawdzone narzędzia

Narzędzia HR

Testy językowe

Jeśli w Twojej organizacji znajomość języków obcych jest faktycznie konieczna możesz spotkać się z problemem weryfikacji wielu kandydatów. Najprostszym i najszybszym sposobem na sprawdzenie kwalifikacji językowych są testy. 

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, przygotowaliśmy testy językowe online, na dzień dzisiejszy w zakresie j. angielskiego, j. francuskiego i jęz. niemieckiego.
Poziomy zaawansowania rozdzieliliśmy na dwa testy: w jednym poziom A1-A2 i B1-B2 oraz w drugim poziom C1-C2.

Testy te badają głównie:

- słownictwo,

- poprawność zastosowania struktur językowych,

- umiejętność odpowiedniego posługiwania się językiem w danym kontekście sytuacyjnym.

Korzystanie z naszych testów, to bardzo duża oszczędność czasu. Badanie może trwać jedynie 15 minut, a ocena nie wymaga żadnego nakładu czasu, ani pracy. Zaraz po zakończeniu testu generowany jest raport z określeniem poziomu oraz krótkim wyjaśnieniem, co uzyskany wynik oznacza.

Testy przygotowywane były przez osoby posiadające odpowiednie wykształcenie i kwalifikacje
w zakresie przygotowywania testów językowych. Ich wiarygodność podnosi jeszcze technologiczne zabezpieczenie, które nie daje możliwości nauczenia się testu na pamięć. Zadania losowane są z puli (item banking), co oznacza, że każda pozycja testu to 5 pytań równoważnych.

Tanio, szybko, sprawnie i wygodnie – czy coś więcej potrzeba? W ten sposób znika problem weryfikacji kompetencji językowych kandydatów.

Istnieje również możliwość implementacji testu językowego dostarczonego przez Klienta.