PL EN
dzielimy się
wiedzą i doświadczeniem

Szkolenia

Nowoczesne podejście do szkoleń ma charakter procesowy, co oznacza to, że celem szkolenia jest nie tylko przekazywanie określonej wiedzy oraz ćwiczenie umiejętności, ale osiągnięcie konkretnych zamierzonych rezultatów.

Dzięki współpracy z naszymi międzynarodowymi Partnerami opracowane przez naszych ekspertów programy szkoleń dotyczą rozwiązań HR uwzględniających wyniki najnowszych badań, rozwiązania aktualnie stosowane na świecie oraz tam, gdzie to uzasadnione, wykorzystanie najnowszych technologii.

Przygotowane przez nas szkolenia i warsztaty zostały zaprojektowane tak, aby w sprzyjających okolicznościach i pozytywnej atmosferze przekazać wiedzę oraz rozwijać profesjonalne kompetencje związane z zarządzaniem ludźmi w organizacji.

Chcemy podzielić się naszym doświadczeniem, ułatwić wdrażanie nowych rozwiązań HR, pokazać, w jaki sposób wykorzystywać nowoczesne technologie i wdrażać nowatorskie podejścia. Nasze projekty szkoleniowe obejmują także szereg działań wspierających proces uczenia się realizowanych zarówno przed jak i po samym szkoleniu, zawierają elementy konsultingu i doradztwa dotyczącego również rozwoju własnej kariery Uczestników.


Akademia HR
Umiejętności personalne
Zarządzanie
Sprzedaż