ALTA - kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą interdyscyplinarną. Projektujemy, budujemy i dostarczamy psychologiczne narzędzia diagnostyczne i treningowe dla specjalistów z różnych sektorów.

Wśród naszych rozwiązań znajdują się systemy i narzędzia dla biznesu (HR), sektora publicznego, psychologów orzeczników, rynku medycznego i sektora służb mundurowych (m.in. policji, wojska, straży pożarnej czy straży granicznej). Oferujemy również usługi i narzędzia w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. Proponujemy gotowe narzędzia lub tworzymy dedykowane rozwiązania, rozpoczynając od etapu prac badawczo-rozwojowych, a kończąc na skutecznej komercjalizacji.

Altę tworzą psychologowie-konstruktorzy narzędzi diagnostycznych, psychologowie – konsultanci, specjaliści IT, specjaliści od komercjalizacji (marketing i sprzedaż, obsługa klienta) oraz doświadczona kadra menedżerska. Dzięki temu jesteśmy w stanie oferować kompleksowe wsparcie klientów użytkujących nasze systemy.

Jesteśmy członkiem ETPG

Należymy do European Test Publishers Group, czyli grupy zrzeszającej 27 europejskich wydawców testów psychologicznych. Misją ETPG jest zapewnienie wysokiej jakości testów psychologicznych tworzonych oferowanych na europejskim rynku. Wartościami, które przyświecają wszystkim członkom grupy, są wiedza, odpowiedzialność i innowacja.

 

Misja

Pomagamy rozwijać się ludziom i organizacjom.

Tworzymy i dostarczamy nowatorskie psychologiczne rozwiązania umożliwiające identyfikację i rozwój ludzkiego potencjału. Promujemy kulturę innowacji i najwyższej jakości w psychologii.

 

Wizja

ALTA_Test
Pragniemy być światowym liderem w dostarczaniu nowoczesnych testów psychometrycznych stosowanych w orzecznictwie psychologicznym, ocenie psychologicznej w celach naukowych i selekcyjnych oraz medycynie.

ALTA_HR
Pragniemy być w pierwszej trójce dostawców rozwiązań dla branży HR w Polsce.

ALTA_Reh
Chcemy być wiodącym dostawcą nowoczesnych narzędzi wspierających trening funkcji poznawczych w Polsce.

ALTA_Project
Dążymy do pozycji polskiego lidera w zakresie opracowywania dedykowanych systemów łączących psychologię z technologią.

ALTA wewnętrznie
Chcemy być miejscem, w którym zawodowa pasja i zaangażowanie spotykają się ciepłą atmosferą i partnerskimi relacjami, umożliwiającymi ludziom i samej firmie nieustający rozwój.

 

Nasze wartości

Naszym klientom oferujemy partnerskie wsparcie, budując trwałe relacje oparte na profesjonalizmie, najwyższych standardach i szacunku dla otoczenia.

 

Działalność pozafirmowa

Udział ekspertów ALTA w pracach Komisji Certyfikacyjnej NAC_PL ds. EFPA EuroTest-WO

ALTA jest członkiem klastra Human Cloud

 

Wspieramy

Dom Aniołów Stróżów

Fundacja Pro Salute